I kol. do 10.05 II kol. do 20.05 III kol. do 31.05 IV kol. do 10.06 V kol. do 20.06 VI kol. do 30.06 VII kol. od 1.08 do 10.08 VIII kol. do 20.08 IX kol. do 31.08
1-10 10-6 2-10 10-7 3-10 10-8 4-10 10-9 5-10
3-8 8-4 4-9 9-5 5-1 1-6 6-2 2-7 7-3
4-7 9-3 5-8 1-4 6-9 2-5 7-1 3-6 8-2
5-6 1-2 6-7 2-3 7-8 3-4 8-9 4-5 9-1

ZASADY

Uczestnicy rozgrywek gier podwójnych, rozgrywają mecze w terminie od 01.05 do 31.08.2019r. zgodnie z załączonym terminarzem. Mecze rozgrywane są do dwóch wygranych setów. Przy stanie 6 : 6 obowiązuje tie-break. Przy stanie 1 : 1 w setach, rozgrywany jest trzeci decydujący set.

Dopuszcza się tzw: ZZ – zastępstwo zawodnika z pary, w przypadku choroby lub kontuzji.

Dopuszcza się gry „awansem” – w ustalonym przez pary terminie.

O kolejności w tabeli decydują punkty uzyskane w sezonie (wg. zasady: zwycięstwo w meczu – 2 pkt., porażka – 1 pkt., porażka wo. – 0 pkt.).

O kolejności w tabeli decyduje liczba uzyskanych w sezonie punktów. W przypadku równej liczby punktów decyduje różnica setów, następnie różnica gemów i w ostateczności bezpośredni pojedynek.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek, uczestnicy są zobowiązani rozegrać mecze w wyznaczonym terminie i podanie wyniku spotkania w terminie 1 dnia, od dnia jego rozegrania. Obowiązek podania wyniku ciąży na gospodarzach ( para wymieniona w terminarzu na 1 miejscu. Wynik należy podać głównemu organizatorowi – A. Lubomskiemu tel. 509 393 228.

Nie rozegranie meczu w terminie i brak informacji / o sytuacji i wyniku / będzie karane walkowerem.

Mecze rozgrywamy wyłącznie na kortach przy ul. Bielańskiej 66 tel. rezerwacji kortów 602 537 442 – dla uczestników rozgrywek, cena za kort z 10% rabatem. Mecze rozgrywane są co najmniej dwoma nowymi piłkami, które zapewnia gospodarz spotkania.

Informujemy, że działa nasza strona internetowa z wszelkimi informacjami. Adres: tenislotnisko.pl Prosimy o komentarze i uwagi o rozgrywkach.

Organizatorzy: R. Żebrowski i A. Lubomski.